Beste Wandelaars,
Aanstaande zaterdag staat er een wandeling gepland. Wijk bij Duurstede naar Lienden. Dit traject is 20 kilometer lang plus nog een goede kilometer aanloop van
Details van het evenement
Beste Wandelaars,
Aanstaande zaterdag staat er een wandeling gepland. Wijk bij Duurstede naar Lienden. Dit traject is 20 kilometer lang plus nog een goede kilometer aanloop van en naar de bus. Het traject volgt de loop van de Neder Rijn.
Neem voldoende voeding en drinken mee voor onderweg zodat we kunnen volstaan met een gezellige picknick mocht beschikbaarheid van horeca op dit traject te wensen over laten.
We verzamelen om uiterlijk 10:30 bij station Driebergen-Zeist.
Check voor de zekerheid voor je vertrekt op zaterdagochtend weer even je e-mailbox of de tocht om de één of andere reden plotseling niet door kan gaan.
Neem dus voldoende voeding en drinken mee voor onderweg en zorg voor waterdichte kleding en goede schoenen.